Inloggen
Kwalitatieve tewerkstelling creëren
voor personen met een arbeidshandicap
 
 
 
 
Bewel vzw
Beschermde werkplaatsen voor limburg

Ginderoverstraat 143 - 3590 Diepenbeek
Tel: 011 24 74 00 ~ Fax: 011 32 22 06
BE 407 229 358
info@bewel.be




Algemene directie

011 24 74 00
info@bewel.be


Commerciële Directie
Tom Ketels 011 24 74 05
tom.ketels@bewel.be
Medewerkers Commerciële Dienst    

        - Kirsten Menten
        - Koen Molemans
       

011 24 74 19
011 24 74 14

verkoop@bewel.be




Financiële Directie

Claudia Vrancken 011 24 74 37
claudia.vrancken@bewel.be


Productie Directie

Leon Donders 011 24 74 04
leon.donders@bewel.be
   

Personeelsdirectie

Liliane Weustenraed 011 24 74 36
liliane.weustenraed@bewel.be
   
 
    Dienst Sociaal Beleid 011 24 74 09
socialedienst@bewel.be
   

IT Directie

Marc Steegmans

011 24 74 44
marc.steegmans@bewel.be

   

Kwaliteits Directie

Erwin Vanderlinden

011 24 74 63
erwin.vanderlinden@bewel.be

   

 

 
Ginderoverstraat 143  -  B-3590 Diepenbeek  -  Tel. 011 24 74 00  -  info@bewel.be